SEDAČKOVO®

slovenská výroba na mieru

 

Sme mladá slovenská spoločnosť ponúkajúca sedacie súpravy, kreslá, taburety, matrace, masívne drevené a čalúnené postele, komody a skrine. Všetky naše produkty vyrábame výlučne na mieru a sú určené pre tých, ktorí vedia oceniť kvalitu, dizajn a jedinečnosť. Pri výbere ktoréhokoľvek produktu z našej ponuky poskytneme odborné rady a odporučíme to, čo je pre Vás najvhodnejšie v danej situácii. V ponuke máme rôzne varianty sedacích súprav (L-kové, R-kové, Ú-čkové, 3+2+1) s kombináciou rôznych látok a koží, typov nožičiek, rozmerov a taktiež tvrdosťou sedenia.

Popri sedacích súpravách, ponúkame aj masívne postele (drevené alebo čalúnené), ktoré sa dajú vhodne doplniť matracmi od slovenského výrobcu a farebne zladiť s komodami, či skriňami vyrobenými podľa individuálnych požiadaviek každého z našich zákazníkov.

Podporujeme lokálnych slovenských výrobcov jednotlivých komponentov, z ktorých vyrábame všetky naše produkty. Snažíme sa skĺbiť moderný dizajn s kvalitou, aby si výsledný produkt naši zákazníci zamilovali a užili „v pohodlí domova“. Taktiež poskytujeme našim zákazníkom záručný a pozáručný servis, prečalúnenie starých sedacích súprav a kresiel a taktiež ich detailné vyčistenie a ošetrenie.

Víziou do budúcnosti je rozširovanie portfólia o nové modely kvalitných a moderných sedacích súprav, postelí a matracov, neustále zlepšovanie služieb a postoja k našim zákazníkom a budovanie obchodných a partnerských vzťahov na Slovensku i v zahraničí. Hodnoty, ktorých sa snažíme držať a riadiť sa nimi, sú kvalita, precíznosť spracovania, dôraz na detaily, individuálny prístup či zákaznícky servis. Cieľom a poslaním našej spoločnosti a tímu SEDAČKOVO® je uspokojiť predstavy a sny každého nášho zákazníka a preto si želáme, aby bolo Vaše nakupovanie u nás vždy príjemné a pohodlné.