Sme výhradným zástupcom talianskej garbiarne New Pel Company, odkiaľ kože dovážame a následne distribuujeme. Pôvod koží farbených vo firme New Pel je ako európsky tak aj mimoeurópsky, najmä India, Kazachstan, Austrália a Nový Zéland, okrajovo Južná Amerika. Ponúkaná kvalita koží je vždy prvá akosť, nejedná sa o druhú selekciu.

Garbiareň New Pel Company vznikla v roku 1987 v známom kožiarskom mestečku Arzignano na severe Talianska. Firma sa snaží nakupovať najlepšiu surovinu vo svojej triede po celom svete. Vďaka vyspelým technológiám vyprodukuje kože najvyššej kvality a vo svojom portfóliu má 200 odtieňov a farieb skladom. Dovoz týchto koží do Českej republiky a na Slovensko zabezpečuje exkluzívny zástupca Ing. Michal Pavlát, ktorý vďaka veľkým skladovým priestorom disponuje cca 20 000 m² kože. Viac informácií o firme a kompletnej ponuke usní nájdete na stránkach www.kuzepavlat.cz

Koža je prírodný, ušľachtilý a rokmi osvedčený poťahový materiál. Vytvára exkluzívnu atmosféru a je synonymom luxusu, komfortu a elegancie. Vďaka svojim charakteristickým prírodným znakom, medzi ktoré patrí typická vôňa, mäkkosť, pevnosť, pružnosť a nehomogénny vzhľad, ktorý nebol doteraz adekvátne nahradený, je stále vyhľadávaný ľuďmi, ktorí to dokážu oceniť. Nábytok vyrobený z kože vždy tvorí dominantu izby, ktorá nás upúta na prvý pohľad. Nie je to len dizajnový prvok domácnosti. Je to zároveň i miesto, v ktorom trávite veľa času, odpočívate s rodinou i priateľmi, relaxujete, premýšľate. Je preto dôležité, aby Vám doma vytvorila priestor plný harmónie s maximálnym používateľským pohodlím zodpovedajúci Vášmu osobitému životnému štýlu.

Veríme, že Vaša investícia do kože Vám zaistí dlhotrvajúci komfort, ktorý dozaista splní Vaše očakávania, a že sa pre Vás stane upokojujúcim náručím a útočiskom zároveň.

« 1 z 2 »

« 1 z 2 »

« 1 z 2 »