AquacleanGroup je plne konsolidovaná spoločnosť so sídlom v Muro de Alcoy (Alicante), Španielsko. Navrhovanie a výroba textílií pre mnoho rôznych odvetví priemyslu, ako sú napríklad čalúnenie pohoviek, automobilový alebo obuvnícky priemysel.. AquacleanGroup vyniká svojimi službami, čo potvrdzuje aj tým, že má s viac ako 50-ročnými skúsenosťami poprednú pozíciu na trhu v oblasti výroby tkanív. Kvalita, bezpečnosť a spokojnosť sú tri základy hodnôt spoločnosti AquacleanGroup – spoločnosti, ktorá ukazuje, že každý nový deň je dôležité prácovať s tímom profesionálov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti so španielskym textilným obchodom. Okrem toho spoločnosť Aquaclean vynakladá maximálne úsilie na to, aby si zaslúžila dôveru klientov i dodávateľov, a pritom vždy splnila svoje záväzky a povinnosti. S naším pozitívnym postojom a našimi ambíciami sme plne pripravení na pokrok, učiac sa každý deň vďaka dôkladnému premýšľaniu a plánovaniu k dosiahnutiu najlepších výsledkov. Vďaka viac ako 10-ročnými skúsenosťami s technológiou Aquaclean Technology a predanými viac ako 30 miliónmi metrov textilu, môžu dnes zákazníci využívať všetky výhody inovatívnej technológie Aquaclean aplikovanej na sedačky vo viac ako 3 miliónoch rodinách a v 60 krajinách na svete.

ČO JE AQUACLEAN?

Technológia Aquaclean je revolučná úprava, ktorá umožňuje, aby sa škvrny čistili iba s trochou vody. Takto dosiahneme veľmi jednoduchú údržbu v minimálnom čase.

Aquaclean pomáha zbaviť sa väčšiny škvŕn v domácnosti (atrament, omáčky, mastnota, blato, čokoláda, krémy atď.), čím nám uľahčuje život a poskytuje čas na iné, skutočne dôležité veci.

AKO FUNGUJE AQUACLEAN?

Aquaclean Technology je pokroková ochrana pre poťahy vašej pohovky. Táto úprava pokrýva každé vlákno neviditeľnou molekulárnou vrstvou, ktorá zabraňuje, aby špina prenikla do látky.